Gübre Depolama    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişim
Gübre Depolama/Gübre Kapatma ve Silolar

Gübrenin özelliklerinden dolayı depolanmasında kullanılacak materyalin çok güçlü ve yüksek kimyasal etkiye karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Genelde; LDPE folyo veya PVC folyo gübre depolaması ve kapatmalarında 1 mm. kalınlığında olması gerekmektedir.

Bu kapatma ve depolama materyalleri özel renklerde üretilebilmektedir. Gübre kapatmalarında bu malzemelerle yüzer yapılı olarak kapatılabilmektedir. De Lange Plastik Bu kapatma ve depolama materyalleri özel renklerde üretilebilmektedir. De Lange Plastik gübre tankları için değişik çaplarda üretim sağlayabilmektedir.

Bu LDPE ve PVC folyolar 1 mm. kalınlığında üretilebildiği gibi, çevrelerine geçirilmiş ip gibi gergi malzemeleriyle güçlendirilmiş yapıda üretilebilmektedir.

   

LDPE Folyolar

 

Kullanım alanları : Göletler, geçici kullanım alanlarının toprak altı/üstü döşemeleri, kirli topraklarda, kirli sularda veya gübre rezervuarlarında kullanılmaktadırlar.

Low Density Poly Ethyleen  folyolar çok yüksek bir kaliteye sahiptir, dış etkilere, zararlı maddelere ve UV ışınlara karşı dayanımlıdır, kendisi reaksiyona girerek toksik salınım yapmazlar

 -50 ve +70 dereceye dayanımlıdır. uzun ömürlüdür (ortalama 20 yıl), çevre dostu bir folyodur.

Esnek olmasından dolayı birçok kullanım alanına sahiptir. Bu malzeme kolaylıkla kaynak yapılabilir, çok kısa zamanda çok miktarlarda üretilebilmektedir. Bundan dolayı; bir proje kısa zaman içerisinde gerçekleşebilir ve aksaklıklar doğurmaz.

PVC EPDM malzemelerle karşılaştırılırsa, LDPE malzeme yapıştırılma suretiyle birleştirilmez ancak kaynatılabilir. LDPE folyosu rulo halinde teslim edilmekte veya yekpare halde üretilebilmektedir.

Malzeme rengi siyah genelde 0.5 veya 1 mm kalınlığında üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak özel kalınlıklarda üretilebilir.

 

LDPE Eco

Özel LDPE folyo ve LDPE ECO ürünüdür, fiyat konusunda LDPE ürününe nazaran ekonomiktir. 0.5 ve 1 mm. kalınlıklarında üretilmektedir, rengi siyahtır.Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 19/03/22