Beton Koruma    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişim
Beton Koruma

Bu ürün değişik beton koruma projelerinde kullanılmaktadır. Örneğin: Beton atıksu borularında, Beton su kanallarında, Atık su arıtma sistemlerinde, Radye temellerde vb.

Aşağıdaki ürünler genelde beton korumada kullanılmaktadır. İstenildiği taktirde bu malzemenin montajı tarafımızdan sağlanabilir.

T - LINING

T-Lining Kullanım alanı : Tüm Beton koruma Projelerinde,

Gittikçe birçok alanda kullanılmaya başlayan bu malzemeler çok kullanışlıdır; nedeni ise, korozyona uzun vadeli direnç göstererek betonun uzun vadeli korunmasını sağlamasıdır. " T " profile sahip olduğu için, bu özel profili sayesinde betonla birlikte yekpare şekil alması, betonla arasında bir boşluk oluşturmaması, dışarıdan gelen etkilerin azaltılması ve en güzeli ise uzun vadeli ömre sahip olmasıdır.


T Liner'ın farklı boyutlara ve kalınlıklara sahip üretilmiş materyalleri  mevcuttur :

   PVC T-Lining
   HDPE T-Lining
   LDPE T-Lining
   PP T-Lining

T-Liner levhaları montaj etmek için büyük tecrübeye sahip olmak lazımdır; bu tecrübeye De Lange şirketi ve partner şirketleri sahiptir, bütün görevler ve döşemeler uzmanlıkla gerçekleştirilmektedir.

PVC T-Lining


HDPE T-Lining

 HDPE Anchor Plate

Anchor Plate Kullanım alanı : Beton koruma alanlarında, atıksu arıtma tesisleri alanında, kanalizasyon şebekelerinde, içme suyu rezervuarlarında, vb. yerlerde. 

T-Liner'ların yanı sıra Anchor Plate'da beton koruma alanlarında kullanılmaktadır. Düğme şeklinde " T " profil formundadır. Bu malzeme en kaliteli geri dönüşüm malzemesinden imal edilmektedir. Böylece hem dışarıdan gelen kimyasallara ve korozif etkilere uzun vadeli çözüm ve koruma sağlamaktadır.

HDPE malzemesinden oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak, bu materyalin kullanım yerinde montajının yapılmasını tarafımızdan gerçekleştirilebilir.

PVC RE - LINING

Renova Lining İnşaatlarda tamir kaplama malzemesidir, beton koruma alanlarında kullanılmaktadır, beton korumada hiçbir şekilde sorun yaratmaz. Bu malzeme Renova ve restorasyon işlerinde uluslararası büyük tecrübelere sahiptir.

3 mm. kalınlığındaki malzeme standart olarak teslim edilebilmektedir. Bu malzeme iki farklı opsiyondan oluşmaktadır; PVC Gri veya HDPE Siyah.

Aşağıda kesim metrajlarını görmektesiniz:

PVC (mt)   HDPE (mt)
2 x 1   2 x 1
3 x 1,5   3 x 1,5
  7,5 x 100PVC Levhalar Gri, HDPE Levhalar siyah formdadır.Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 19/03/22