Triton TR86 Turbidity Metre    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimBulanıklık Ölçer - Triton TR86 Turbidity Metre

 

Genel Bakış 

Triton® TR86 Ölçüm Aralıkları:

- 1 sensor

0 … 1000 NTU, FNU

- 2 Sensor

0 … 2000 NTU, FNU

- 3 Sensor

0 … 4000 NTU, FNU

Ekran Aralığı/Opsiyonları

- 0.0 to 9999 mg/L, % Sol, ppm

İşletim Sıcaklığı:

-20° C ila 70° C (-4° F ila 158° F) .

Bulanıklık ölçer ve askıda katı sensörleri – Triton® TR86 bulanıklık veya su ve atık sularda askıda katı madde analizlerii için tasarlanmış olup bir kızılötesi optik sensöre sahiptir. Bu online bulanıklık ölçerinin iki optik yapılandırması, bir akış ve daldırma servisi ve diğer daldırma hizmeti veya dikey montaj borulama sistemi içinde eksenel açık bağlı optik ile monteli yan optik ile kullanılabilir.

Triton® TR86 bulanıklık sensörleri Model T80 vericisi ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. T80 vericileri bulanıklık/askıda katı madde gibi herhangi bir diğer standart ölçümler olan, S80 pH, S80 ORP, S80 pIon, S80 iletkenlik, S80 çözünmüş oksijen veya DO82 çözünmüş oksijen gibi birleşimlerle değişik ölçümleri sağlayabilmektedir.

Triton® TR86 bulanıklık ölçer ve askıda katı ölçümlerini iki optik yapılandırma ile sağlar, bir tarafında monte edilmiş optikli Triton® TR86-2 ve diğer eksenel açıklıkta bağlı optikli Triton® TR86-1 ile kullanılabilir. Bu tasarım seçeneklerinde verilmiş ışıklar, aralıktaki yansıtıcı yüzeylerin artifically yüksek okumalı gerçek adresini verecektir. Eksenel bağlı optik sensör çevresindeki yüzeylere müdahale edilmesini sağlarken sensör yüzeyinin aşağısına yapılan müdahaleleri yan bağlı optik yapılandırmasıyla en aza indirir.

Bir gün ışığından yararlanma ret filtresi ile güneş ışığını engeller ve ortam ışığı parazitini azaltır. Aksiyel açık bağlı optik Triton® TR86-1 yosun ve diğer biyolojik Filmler büyümesini engelleyen bakır bir halka ile çevrilidir.

Özellikleri ve Faydaları

Uygulama Alanları:

• Atıksu arıtma tesisi deşarjlarını izleme

• Filtre rüptürü veya geri yıkama sistemlerini izleme

• Çökeltme havuzları netliğini izleme

• Yüzey sularını izleme

• Temiz durulama suyu kontrolleri

• Çevresel izlemeler

Dokümanlar:

TRITON TR86 - Bulanıklık ve Askıda Katı Sensörleri (218.90 KB) 

T80 Kullanım Kılavuzu Rev. L (3.01 MB) 

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21