T80 Universal Transmitter    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimT80 Universal Transmitter - Evrensel (Çok Amaçlı) Vericiler

 

Genel Bakış 

T80 Evrensel Verici Özellikleri

T80 modeli evrensel vericiler ECD ürün hattının bir parçasıdır. T80 vericilerinde sunulan modeller; pH vericisi, ORP vericisi, iyon seçici vericisi, çözünmüş oksijen vericisi, bulanıklık vericisi, iletkenlik vericisi ve özdirenç vericilerini içerir.

T80 vericileri tek kanallı veya çift kanallı enstrümanlar olarak mevcuttur. T80 vericileri dijital ve otomatik olarak verici menülerini ve gösterimlerini sunarken, ölçülecek parametre yapılandırması için herhangi bir ECD S80 dijital algılayıcıları ile iletişim kurar.

Artık birden fazla alet türünü stoklamaya ihtiyaç yoktur, bir T80 vericisi ile herhangi bir listelenen ölçüm için otomatik olarak yapılandırabilirsiniz. T80 vericileri 24 VDC veya 100/240 VAC gücü destekleyen verici olarak kullanılabilir. Tüm sürümlerinde isteğe bağlı HART® çıkış bulunmaktadır. Aletlerdeki güç hattında, 4-20 mA çıkış, MODBUS RTU başına bir kanal var. Kullanılabilen seçeneklerde HART® iletişim ve bir Alarm rölesi paketinide içerir. (3) Alarm Rölesi (ayar noktası), aktive zamanı rölesi veya hata rölesi olarak yapılandırılabilir.

T80 vericileri kolayca görüntülenen büyük LCD ekrana sahiptir. LED arka ışık açık olduğunda 100-240 VAC ve 24 VDC gücündeki aletlerde mavi harflerle beyaz bir arka plan üzerinde aletlerin döngü güçleri siyah harflerle gri bir arka plan üzerinde yansıtılır. T80 ekranı kolayca tek ve çift kanal görüntü modları arasında anahtarlanabilmektedir. T80 vericide basit ve sezgisel menü yapısı vardır. Çeşitli görüntü ve bilgi ekranlarında gezinmeyi membran anahtarlar işlevselleştirir, ayrıntılı bir yumuşak anahtarlama ekrana bağlı membran anahtarlar kullanılarak yapılır.

Özellikleri ve Faydaları

- Çok parametreli yapı; pH, ORP, iyon seçici, çözünmüş oksijen, iletkenlik, özdirenç

- Basit, kullanıcı dostu menü yapısı

- Sensörleri ile gürültüsüz serbest dijital iletişim

- Okunan ve sensör için kalibrasyon verileri yazma

- Çift kanallı seçeneği vardır, interaktif kanallar, telafili pH okuma, müdahaleci iyon düzeltme müdahaleleri vs.

- İzole 4-20 mA çıkış ve MODBUS RTU® standartdır ve isteğe bağlı HART®

- Birden fazla montaj yapılandırması - Kanal veya duvara montaj aparatı

Dokümanlar:

T80 Evrensel Verici Broşürü (3.27 MB) 

T80 Verici Sunumu (3.88 MB)

T80 Kullanım Kılavuzu Rev. L (3.01 MB)   

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21