S88 Ex/IS Serisi Sensörler    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimTehlikeli Alanlar İçin Algılayıcılar - S88 Ex/IS Serisi Sensörler

 

Genel Bakış

ECD Avantajına Sahip S88 EX/IS Sensörleri

- Kimlik ve ayar bilgilerini depolar

- Geniş dinamik ölçüm aralığına sahiptir: Birden çok uygulama için tek sensör özelliğinde

- Eklenebilir/Batırılabilir şekilde ayarlanabilir: Kılıf bağlantı parçaları ve geri çekilebilir vana tasarımlarına sahiptir

- Çeşitli yapılara uygun malzemelere sahip olup tehlikeli konumlar için geliştirilmiştir 

S88 Ex/IS Sensörlerinin Özellikleri

S88 Ex/IS sensörler ECD akıllı sensör hattı üretimidir. Tehlikeli Alanlar için sunulan S88 sensörleri: pH sensörler ve isteğe bağlı özel üretim hattı ile ORP sensörler, iyon seçici sensörler, çözünmüş oksijen sensörleri, iletkenlik sensörleri ve özdirenç sensörlerini içerir.

S88 sensörlerinin iki Evrensel sensör tasarımı vardır; Eklenebilir/Batırılabilir veya haddelenmiş Vana tasarımı ile darbe önleyici dışarı çekilebilir uca sahiptir. Çeşitli malzemeleri yapısal maliyetini en aza indirirken, sensör performansını en üst düzeye çıkarmaktadır, bu mevcut olmasına rağmen standart S88 sensörlerde 316 paslanmaz çelik konuta sahiptirler.

S88 sensörlerinde, verici ile iki şekilde iletişim sağlayan bir dijital protokol içinde manyetik toroids analog sinyallere dönüştürme özelliği vardır. Sensör, ölçüm türü ve seri numarası kimliği ile birlikte üç noktadan kalibrasyon kayıtları sensör belleğinde depolanır. Bunları ECD digital Çözümleyicisine bağlı sensör bilgi çözümleyicisi yüklenir. Bu görüntülenen ve yapılandırılan sensör ölçüm parametre değerleri çıkışı bir verici değerlerine uygundur.

S88 ekleme sensörler ¾" MNPT sıkıştırma işlemli bağlantı parçalarına uygun olarak kullanılabilmektedir. Bu T boru parçası, akış hücrelerine veya tank duvarlarının üzerinden yüklemeleri karşılamak için değişken bir ekleme uzunluğu sağlar. Batırma Uydurma parçası sensörün tersine çevrilebilir olup olmadığını ilişkisiyle bir tank içerisine stand boru parçasıyla yüklenebilir.

S88 sensörü geri çekilebilir vana 1" Küresel Vana veya 1" NPT süreç bağlantı parçası ile kullanır. Arkadan sıkıştırmalı uydurma gevşetmeye duyumsal Küresel Vana serbestçe konum sağlar, böylece süreç içinde ekleme ve geri çekme işlemi ve de  istenilen noktada uygun sıkıştırma sağlar.

 

Özellikleri ve Faydaları

- Akıllı Sensör: Kimlik ve ayar bilgilerini depolar

- Tehlikeli alan uygulamalarında belirli çözümler sağlar

- Birden çok bireysel ölçüm parametreleri

- Belirli uygulamalara sahip elektrot kartuşları

- Uzun ömürlü değiştirilebilir elektrot kartuşları

- Dalgıç ve geri çekilebilir vanalı tipte sensörler

- Exprof Endüstriyel işlemlere uygun konut malzemeleri

- Düşük maliyete sahip olma 

Dokümanlar:

Modeli S80 Sensör Broşürü (1.10 MB)

Video - Bir S80 sensörünü bir T80 verici ile ayarlama

Video - Bir S80 sensörün elektrot kartuşunu değiştirme

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21