S80 EC Sensör    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimEndüktif İletkenlik Algılayıcıları - S80 EC Sensörleri

 

Genel Bakış 

ECD Avantajına Sahip S80 Endüktif İletkenlik Sensörleri

- Kimlik ve ayar bilgilerini depolar

- Geniş dinamik ölçüm aralığına sahiptir: Birden çok uygulama için tek sensör özelliğinde

- Eklenebilir/Batırılabilir şekilde ayarlanabilir: Kılıf bağlantı parçaları ve geri çekilebilir vana tasarımlarına sahiptir

- Çeşitli yapılara uygun malzemelere sahiptir  

S80 Endüktif İletkenlik Sensörlerinin Özellikleri

Ölçüm Aralığı: 500 μS – 1000 mS

Sıcaklık Aralığı:-10°- 90° C

Daldırılabilir Materyaller: PVDF

S80 endüktif iletkenlik sensör modeli S80 akıllı sensör ürün hattının bir parçasıdır. Sunulan S80 sensörleri: pH sensörler, ORP sensörler, iyon seçici sensörler, çözünmüş oksijen sensörleri, iletkenlik sensörleri ve özdirenç sensörleri içerir.

S80 sensörlerinin iki Evrensel sensör tasarımı vardır; Eklenebilir/Batırılabilir veya haddelenmiş Vana tasarımı ile darbe önleyici dışarı çekilebilir uca sahiptir. Çeşitli malzemeleri yapısal maliyetini en aza indirirken, sensör performansını en üst düzeye çıkarmaktadır, bu mevcut olmasına rağmen standart S80 sensörlerde 316 paslanmaz çelik konuta sahiptirler.

S80 endüktif iletkenlik sensörlerinde, verici ile iki şekilde iletişim sağlayan bir dijital protokol içinde manyetik toroids analog sinyallere dönüştürme özelliği vardır. Sensör, ölçüm türü ve seri numarası kimliği ile birlikte üç noktadan kalibrasyon kayıtları sensör belleğinde depolanır. Bunları ECD digital Çözümleyicisine bağlı sensör bilgi çözümleyicisi yüklenir. Bu görüntülenen ve yapılandırılan sensör ölçüm parametre değerleri çıkışı bir verici değerlerine uygundur.

S80 ekleme sensörler ¾" MNPT sıkıştırma işlemli bağlantı parçalarına uygun olarak kullanılabilmektedir. Bu T boru parçası, akış hücrelerine veya tank duvarlarının üzerinden yüklemeleri karşılamak için değişken bir ekleme uzunluğu sağlar. Batırma Uydurma parçası sensörün tersine çevrilebilir olup olmadığını ilişkisiyle bir tank içerisine stand boru parçasıyla yüklenebilir.

S80 sensörü geri çekilebilir vana 1" Küresel Vana veya 1" NPT süreç bağlantı parçası ile kullanır. Arkadan sıkıştırmalı uydurma gevşetmeye duyumsal Küresel Vana serbestçe konum sağlar, böylece süreç içinde ekleme ve geri çekme işlemi ve de  istenilen noktada uygun sıkıştırma sağlar.

 

Özellikleri ve Faydaları

- Akıllı Sensör: Kimlik ve ayar bilgilerini depolar

- Uygulamalarda belirli çözümler sağlar

- Düşük maliyete sahip olma

- Eklenebilir/Batırılabilir ve geri çekilebilir vana tasarımlarında çeşitli yapısal malzemelere sahiptir

Dokümanlar:

S80 Sensörler (1.10 MB)  

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21