PA80 PERASETİK Asit Analizörü    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimPERASETİK Asit Çözümleyici – PA80 PERASETİK Asit Analizörü 

 

Genel Bakış 

PERASETİK Asit Çözümleyici – Model PA80

Reaktifsiz PERASETİK Asit Analizörü: ECD PA80 PERASETİK asit Analizörü bir panele monte edilmiş halde olup, tak kullan özelliği ile kullanıma hazırdır.

PERASETİK asit (PAA) içme sularında , Endüstriyel Soğutma ve durulama sularında, atık su veya diğer tatlı su örneklerinde PERASETİK asit içeriğini 0.00 ila 20.0 ppm PAA, 0.00 ila 200.0 ppm PAA, % 0.00 ila 2.00 H2O2. aralığında izlemek için tasarlanmıştır. 

PA80 PERASETİK asit Analizörü; bir akış kontrol cihazı, pH sensör, PERASETİK asit sensörü ve elverişli bir konuma sahip bir PVC panele monte edilmiş halde T80 verici ile bir Tak ve Kullan tasarımı sunar.

Örnek ve drenaj hatlarının bağlanmasının ardından, güç ve çıkışlarını bağlanması suretiyle kullanıma hazırdır. PA80 PERASETİK asit Analizörü sevk edilmeden daha önce fabrikadan kalibre edilmiş haldedir, ek örnek kapma kalibrasyonları bir laboratuar testi ile yapılır.

Anahtarlama özelliği içeriği:

1. Reaktif gerektirmez: PA80 PERASETİK asit analizörü kullanılan sensör teknolojisi ve otomatik pH telafisi ile reaktifsiz bir tasarımdır ve pahalı reaktiflere gerek duymaması maliyeti düşük tutar.

2. Birden fazla ölçüm aralığı: 0 ila 20 ppm, 0 ila 2.000 ppm PAA

3. Otomatik akış denetimi ve büyük akış tüpleri ve hücreleri: büyük pıhtıların analizörlerindeki ortak sorunlar olduğu aşikardır, bu tasarım kolay temizlik sağlamakta olup analizör tıkanıklıkları büyük ölçüde azaltmaktadır 

4. Panele monteli tak kullan sistemi ve çalıştırma tasarımı: PERASETİK asit analizörü kolay yükleme ve kullanıma hazır olarak sevk edilir. 

5. T80 Analizör Yeteneği: Çift Ölçümlü (2) 4-20 mA çıkış, MODBUS ve / veya HART iletişimi, (3) Alarm rölesi, 24 VDC veya 110/220 AC Güç. .

6. Otomatik temizleme seçeneği: PERASETİK asit analizörü, kontamine temizliğini uzun bir süre sağlamak için otomatik temizleme seçeneği ile sipariş edilebilir.

 

Özellikleri ve Faydaları

- Önceden kablolu derleme

- Birleştirilmiş akış borusu

- Akış denetimi

- pH ölçüm için ek işlem bilgileri

- Amperometric PERASETİK asit sensörü duyarlığı

- En çok bir yıl sensör elektrolit yenilemesi gerektirmez 

 

Dokümanlar:

PA80 PERASETİK Asit Analizörü (323.69 KB)

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21