OZ80 Ozon Analizörü    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimOzon Çözümleyici - OZ80 Analizörü

 

Genel Bakış 

Ozon Çözümleyici – Model OZ80

Reaktifsiz Ozon Analizörü: ECD OZ80 ozon analizörü takılı ozon çözümleyicisi kullanıma hazır bir panel halindedir. Ozon (O3) İçme sularında, Endüstriyel Soğutma ve durulama sularında, atık su veya diğer tatlı su örnekleri içeren sularda Ozon (O3) izlemek için tasarlanmıştır.

0.00 ila 2.00 ppm O3, 0.00 ila 20.00 ppm O3, aralığında olan OZ80 ozon analizörü; bir akış kontrol cihazı, pH sensörü, bir ozon sensörü ve elverişli bir konuma sahip bir PVC panele monte edilmiş olup T80 verici bir Tak ve Kullan tasarımı sunar.

Örnek ve drenaj hatları bağlanmasıyla ve ardından güç ve çıkışlarını bağlanmak suretiyle kullanıma hazırdır. OZ80 ozon analizörü sevk edilmeden önce fabrikada kalibre edilmiştir ve ek kalibrasyonları bir laboratuarda DPD test yöntemi örneği tarafından gerçekleştirilir.

Anahtarlama özelliği içeriği:

1. Reaktif gerektirmez: OZ80 ozon analizöründe sensör teknolojisi ve otomatik pH telafisi ile reaktifsiz bir tasarımdır ve pahalı reaktiflere gerek duymaması maliyeti düşük tutar.

2. Birden fazla ölçüm aralığı: 0 ila 2,00 ppm O3 ve 0 ila 20.00 ppm O3

3. Otomatik akış denetimi ve büyük akış tüpleri ve hücreleri: büyük pıhtıların analizörlerindeki ortak sorunlar olduğu aşikardır, bu tasarım kolay temizlik sağlamakta olup analizör tıkanıklıkları büyük ölçüde azaltmaktadır 

4. Panele monteli tak kullan sistemi ve çalıştırma tasarımı: Ozon analizörü kolay yükleme ve kullanıma hazır olarak sevk edilir. 

5. T80 Analizör Yeteneği: Çift Ölçümlü (2) 4-20 mA çıkış, MODBUS ve / veya HART iletişimi, (3) Alarm rölesi, 24 VDC veya 110/220 AC Güç. .

6. Otomatik temizleme seçeneği: Ozon analizörü, kontamine temizliğini uzun bir süre sağlamak için otomatik temizleme seçeneği ile sipariş edilebilir.  .

 

Özellikleri ve Faydaları

- Önceden kablolu derleme

- Birleştirilmiş akış borusu

- Akış denetimi

- pH ölçüm için ek işlem bilgileri

- Amperometrik hidrojen peroksit sensörü duyarlığı

- En çok bir yıl sensör elektrolit yenilemesi gerektirmez 

 

Dokümanlar:

OZ80 Ozon Analizörü (325.12 KB)

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21