Model TC80 Toplam Klor Çözümleyici    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimToplam Klor Çözümleyici - Model TC80 Analizör

 

Genel Bakış 

Toplam Klor Analizörü - Model TC80

Reaktifsiz toplam klor analizörü: ECD TC80 Toplam klor analizörü bir panele monte edilmiş şekildedir, bu haliyle toplam klor analizörü kullanıma hazırdır. Total Klor (toplam klor) gerektiren içme suyu, endüstriyel Soğutma ve durulama suları, atık su veya klor (yüksek aralık) 0,05-20 ppm Cl2 aralığında veya 0,01 için 5,00 Cl2 (düşük aralık) içeren diğer tatlı su örneklerini izlemek için tasarlanmıştır. Akış kontrol cihazı, pH sensör, bir klor sensörü ve T80 verici ile bir Tak ve Kullan tasarıma uygun bir PVC panele montelidir. TC80 toplam klor analizörü özellikleri. Örnek ve drenaj hatlarına bağlanmak, ardından güç ve çıkışları bağlanmak suretiyle kullanıma hazırlanır. TC80 Toplam klor analizörü sevkten önce fabrikada kalibre edilmiştir, ek kalibrasyonları DPD karşılaştırma tarafından yapılır.

Anahtarlama özelliği içeriği:

1. Reaktif gerektirmez: TC80 toplam klor analizörü sensör teknolojisi ve otomatik pH telafisi ile reaktifsiz bir tasarımdır ve pahalı reaktiflere gerek duymaması maliyeti düşük tutar.

2. Çevre koruma yöntemi EPA Metot 334.0 ile uyumludur

3. Otomatik akış denetimi ve büyük akış tüpleri ve hücreleri: büyük pıhtıların ve diğer serbest klor analizörlerindeki ortak sorunların olduğu aşikardır, bu tasarım kolay temizlik sağlamakta olup analizör tıkanıklıkları büyük ölçüde azaltmaktadır.

4. Panele monteli tak kullan sistemi ve çalıştırma tasarımı: Serbest klor analizörü kolay yükleme ve kullanıma hazır olarak sevk edilir.

5. T80 Analizör Yeteneği: Çift Ölçümlü (2) 4-20 mA çıkış, MODBUS ve / veya HART iletişimi, (3) Alarm rölesi, 24 VDC veya 110/220 AC Güç.

6. Otomatik temizleme seçeneği: TC80 toplam klor analizörü, kontamine klor temizliğini uzun bir süre sağlamak için otomatik temizleme seçeneği ile sipariş edilebilir. 

 

Özellikleri ve Faydaları

- Toplam Bakiye Ölçümü

- Önceden kablolanmış haldedir

- Birleştirilmiş akış borusu

- Akış denetimi

- pH telafisi ile ekleme kimyasal kullanımını ortadan kaldırır

- Amperometric sensörü ile klor duyarlılığına sahiptir

- En çok bir yıl sensör elektrolit değişimi gerektirmez

Dokümanlar:

TC80 Total Klor Analizörü Broşürü (324.56 KB)

TC80 Total Klor Sunumu (930.89 KB)

TC80 ve DC80 Kullanım Kılavuzu (3.15 MB)   

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21