T80 Resistivity Transmitter    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimÖzdirenç Vericileri - Model T80 Universal Transmitter

 

Genel Bakış 

T80 Özdirenç Vericisi Özellikleri

Ölçüm Aralığı: 0.001-50.00 meg-Ohm 

Doğruluğu: 2% Kalibrasyon Aralığı

Muhafaza Yapısı: Polikarbonat, NEMA 4X, ½ DIN, L x W x H (5.7” x 5.7” x 3.5”)

Model T80 özdirenç vericisi T80 modeli evrensel vericilerinin ürün hattının bir parçasıdır. T80 vericilerinde sunulan modeller; pH vericisi, ORP vericisi, iyon seçici vericisi, çözünmüş oksijen vericisi, bulanıklık vericisi, iletkenlik vericisi ve özdirenç vericilerini içerir.

T80 vericileri tek kanallı veya çift kanallı enstrümanlar olarak mevcuttur. Model T80 vericileri dijital ve otomatik olarak verici menülerini ve gösterimlerini sunarken, ölçülecek parametre yapılandırması için herhangi bir ECD S80 dijital algılayıcı ile iletişim kurar.

Artık birden fazla alet türünü stoklamaya ihtiyaç yoktur, bir Model T80 bulanıklık vericisi ile herhangi bir listelenen ölçüm için otomatik olarak yapılandırılır. Model T80 özdirenç vericisi 24 VDC veya 100/240 VAC gücü destekleyen verici olarak kullanılabilir. Tüm sürümlerinde isteğe bağlı HART® çıkış bulunmaktadır. Aletlerdeki güç hattında, 4-20 mA çıkış, MODBUS RTU başına bir kanal var. Kullanılabilen seçeneklerde HART® iletişim ve bir Alarm rölesi paketinide içerir. (3) Alarm Rölesi (ayar noktası), aktive zamanı rölesi veya hata rölesi olarak yapılandırılabilir.

Model T80 özdirenç vericileri kolayca görüntülenen büyük LCD ekrana sahiptir. LED arka ışık açık olduğunda 100-240 VAC ve 24 VDC gücündeki aletlerde mavi harflerle beyaz bir arka plan üzerinde aletlerin döngü güçleri siyah harflerle gri bir arka plan üzerinde yansıtılır. Model T80 ekranı kolayca tek ve çift kanal görüntü modları arasında anahtarlanabilmektedir. Model T80 vericide basit ve sezgisel menü yapısı vardır. Çeşitli görüntü ve bilgi ekranlarında gezinmeyi membran anahtarlar işlevselleştirir, ayrıntılı bir yumuşak anahtarlama ekrana bağlı membran anahtarlar kullanılarak yapılır.

Özellikleri ve Faydaları

- Çok parametreli yapı; pH, ORP, iyon seçici, çözünmüş oksijen, iletkenlik, özdirenç

- Basit, kullanıcı dostu menü yapısı

- Sensörleri ile gürültüsüz serbest dijital iletişim

- Okunan ve sensör için kalibrasyon verileri yazma

- Çift kanallı seçeneği vardır, interaktif kanallar, telafili pH okuma, müdahaleci iyon düzeltme müdahaleleri vs.

- İzole 4-20 mA çıkış ve MODBUS RTU® standartdır ve isteğe bağlı HART®

Dokümanlar:

T80 Evrensel Verici Broşürü (3.27 MB) 

T80 Verici Sunumu (3.88 MB)

T80 Kullanım Kılavuzu Rev. L (3.01 MB)   

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21