Model FC80 Serbest Klor Çözümleyici    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimSerbest Klor Çözümleyici - Model FC80 Analizör

 

Genel Bakış 

Serbest Klor Analizörü - Model FC80

Reaktifsiz serbest klor analizörü: ECD FC80 serbest klor analizörü bir panele monte edilmiş şekildedir, bu haliyle serbest klor analizörü kullanıma hazırdır. Serbest Klor (bakiye klor) gerektiren içme suyu, endüstriyel Soğutma ve durulama suları, atık su veya klor (yüksek aralık) 0,05-20 ppm Cl2 aralığında veya 0,01 için 5,00 Cl2 (düşük aralık) içeren diğer tatlı su örneklerini izlemek için tasarlanmıştır. Akış kontrol cihazı, pH sensör, bir klor sensörü ve T80 verici ile bir Tak ve Kullan tasarıma uygun bir PVC panele montelidir. FC80 serbest klor analizörü özellikleri. Örnek ve drenaj hatlarına bağlanmak, ardından güç ve çıkışları bağlanmak suretiyle kullanıma hazırlanır. FC80 Serbest klor analizörü sevkten önce fabrikada kalibre edilmiştir, ek kalibrasyonları DPD karşılaştırma tarafından yapılır.

Anahtarlama özelliği içeriği:

1. Reaktif gerektirmez: FC80 serbest klor analizörü sensör teknolojisi ve otomatik pH telafisi ile reaktifsiz bir tasarımdır ve pahalı reaktiflere gerek duymaması maliyeti düşük tutar.

2. Çevre koruma yöntemi EPA Metot 334.0 ile uyumludur

3. Otomatik akış denetimi ve büyük akış tüpleri ve hücreleri: büyük pıhtıların ve diğer serbest klor analizörlerindeki ortak sorunların olduğu aşikardır, bu tasarım kolay temizlik sağlamakta olup analizör tıkanıklıkları büyük ölçüde azaltmaktadır.

4. Panele monteli tak kullan sistemi ve çalıştırma tasarımı: Serbest klor analizörü kolay yükleme ve kullanıma hazır olarak sevk edilir.

5. T80 Analizör Yeteneği: Çift Ölçümlü (2) 4-20 mA çıkış, MODBUS ve / veya HART iletişimi, (3) Alarm rölesi, 24 VDC veya 110/220 AC Güç.

6. Otomatik temizleme seçeneği: FC80 serbest klor analizörü, kontamine klor temizliğini uzun bir süre sağlamak için otomatik temizleme seçeneği ile sipariş edilebilir. 

 

Özellikleri ve Faydaları

- Önceden kablolanmış haldedir

- Birleştirilmiş akış borusu

- Akış denetimi

- pH telafisi ile ekleme kimyasal kullanımını ortadan kaldırır

- Amperometric sensörü ile klor duyarlılığına sahiptir

- En çok bir yıl sensör elektrolit değişimi gerektirmez

Dokümanlar:

FC80 Serbest Klor Analizörü Broşürü (324.56 KB)

FC80 Serbest Klor Sunumu (930.89 KB)

FC80 Kullanım Kılavuzu (3.15 MB)   

 

Ürün Fiyatı:

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21