Model DC80 Klorsuzlaştırma Çözümleyici    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimKlorsuzlaştırma Çözümleyici / DC80 Analizörü

 

Genel Bakış 

Klorsuzlaştırma Çözümleyici / DC80 Analizörü

Klorsuzlaştırma Analizörü: ECD DC80 klorsuzlaştırma Analizörü bir panele monte edilmiş halde olup tak kullan özelliğine sahiptir. Toplam Klor sudan klor ayrıştırma veya su ortamına bırakmadan önce izin verilen bir düzey içinde kalanı ölçmek için ve çok az düzeyde izlemek için tasarlanmıştır. DC80 Klorsuzlaştırma Çözümleyicisinde tüm ECD TC80 toplam klor analizörü avantajları vardır ve ölçüm yapmak için bir "shift zero" strateji kullanır. Toplam klor amperometric bazı klor miktarı için istikrarlı bir okuma ihtiyacı duyar, bir sabit 3-5 ppm toplam kloru geçmez. ECD DC80 dış uzaklıktaki pompa malzemelerinden sağlanan örnek DC80 klorsuzlaştırma analizörü tarafından ölçülecek sudaki klor farkını ölçmek için "sıfır" sağlanan toplam klor ile karşılaştırılır. Bu toplam klorun kaldırıldığını doğrulamak için bir çok kararlı, çok düşük düzeyde toplam klor ölçümü ile sonuçlandırılır. DC80 Klorsuzlaştırma Analizörü bir akış kontrol cihazı, bir toplam klor sensörü, pH sensör ve elverişli bir konuma sahip bir PVC montaj panelinden ibarettir, bunlar T80 verici ile bir Tak ve Kullan tasarımı sunar. Örnek ve drenaj hatlarının bağlanması ve güç ve çıkışlarının bağlanması ile kullanıma hazırdır.

Anahtarlama özelliği içeriği:

1. Reaktif gerektirmez: DC80 klor dioksit analizörü sensör teknolojisi ve otomatik pH telafisi ile reaktifsiz bir tasarımdır ve pahalı reaktiflere gerek duymaması maliyeti düşük tutar.

2. Otomatik akış denetimi ve büyük akış tüpleri ve hücreleri: büyük pıhtıların ve diğer serbest klor analizörlerindeki ortak sorunların olduğu aşikardır, bu tasarım kolay temizlik sağlamakta olup analizör tıkanıklıkları büyük ölçüde azaltmaktadır.

3. Panele monteli tak kullan sistemi ve çalıştırma tasarımı: Klor dioksit analizörü kolay yükleme ve kullanıma hazır olarak sevk edilir.

4. DC80 Analizör Yeteneği: Çift Ölçümlü (2) 4-20 mA çıkış, MODBUS ve / veya HART iletişimi, (3) Alarm rölesi, 24 VDC veya 110/220 AC Güç.

5. Otomatik temizleme seçeneği: DC80 klor dioksit analizörü, kontamine klor temizliğini uzun bir süre sağlamak için otomatik temizleme seçeneği ile sipariş edilebilir. 

 

Özellikleri ve Faydaları

- Önceden kablolanmış haldedir

- Birleştirilmiş akış borusu

- Akış denetimi

- pH telafisi ile ekleme kimyasal kullanımını ortadan kaldırır

- Amperometric sensörü ile klor duyarlılığına sahiptir

- En çok bir yıl sensör elektrolit değişimi gerektirmez

Dokümanlar:

DC80 - Klorsuzlaştırma Çözümleyici (666.46 KB)

TC80 Toplam Klor Sunumu (1.60 MB)

TC80 ve DC80 Kullanım Kılavuzu (3,94 MB)

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21