CA6 Copper Analizör    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimBakır Çözümleyici - CA6 Copper Analizörü

 

Genel Bakış 

Model CA-6 Bakır Analizörü bir on-line ardışık örnekleme analizörü olup, örnekleme, analiz ve sonuç işleme dizileri gerçekleştirilir ve bu işlem kolorimetrik yöntemlerle tekrarlanır.

Ölçüm bir LED ışık kaynağı tarafından sağlanır ve eser miktarda su analizini ölçmek için tasarlanmış, ısıtmalı bir renkölçer hücre kullanarak kolorimetrik bir analiz sağlar.

Renkölçer analizörü iki kilitlenebilir kapı ile iki ayrı bölüm halinde monte edilir.

SIVI bölümü alt bölümdür. Bu akış, örnek ve Kimyasalları (örnekleme pompası, kolorimetrik reaksiyon hücresi, reaktifler, mikro Pompalar vs.) karıştırma ve reaksiyon aşamaları dahil bileşenlerinin tümünü içerir. Bağlı olarak monte edilmiş aksesuarları ve mikro sıvı pompaları ile çok sayıda analiz yapılandırması programlanabilmektedir.

Üst kısım elektriksel parçaların muhafaza edildiği bölümdür. Ana güç kaynağını, denetleyici PCB montaj parçasını ve dokunmatik ekran arayüzünü içerir.

Model CA-6 bakır Analizörü tipik bir analiz programında aşağıdaki yapıya sahiptir: örnek çözümü kolorimetrik reaksiyon hücresiyle durulanır ve örnekleme alınır, bir arabellek veya maskeleme ajanı gibi bir veya daha fazla reaktifler eklenir, sonra da ilk ölçümü referans ölçüm olarak alınır. Referans ölçüm örneğinin rengi ve bulanıklığı, reaktifler ve Kırılma indisi varyasyonları ile çeşitli renklere sokulan faktörleri ortadan kaldırır. Referans okunduktan sonra üretilen renkteki reaktifler eklenir. Örnek karıştırma ve ikinci ölçümde okuma ölçümü almadan önce reaksiyonların oluşturduğu renk tamamlanmasına izin verir. Başvuru ve değerleri okumada kalibrasyon faktörünü kullanarak toplamı hesaplar. Reaksiyon hücresi süzülür ve sonraki ölçüm başlamadan önce birkaç kez durulanır.

Modeli CA-6 Bakır Analizörü Ölçüm Parametreleri

CA-6 da ölçmek için yapılandırılabilir parametreler: Alüminyum, amonyak, klor, klorür, krom VI, bakır, siyanür, sertlik, demir, manganez, nikel, nitrat, nitrit, fosfat, toplam fosfat, silika, sülfat, çinko

Özellikleri ve Faydaları

Basit

- Kolay kurulum

- Kullanıcı dostu

- Menü yapısı

- Dokunmatik ekran arayüzü

- Kolay işlem yapılandırması

Güvenilir

- Epoksi toz boyalı

- Muhafaza Dolabı sağlam-soğuk haddelenmiş

- İki ayrı bölmeli (elektronik hidrolik)

- Örnek kaybı & düşük reaktif alarmları

Uygun maliyetli

- Düşük bakım

- Reaktif kullanımını en aza indirmek için ayarlanabilir döngü süresi

Mevcut sistemleri

- Alüminyum, amonyak, klor, klorür, krom VI, bakır, siyanür, sertlik, demir, manganez, nikel, nitrat, nitrit, fosfat, toplam fosfat, Silis, sülfat, çinko

Dokümanlar:

Renkölçer Analizörler (282.79 KB)

Renkölçer Analizör sunumu (1.31 MB)  

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21