Model 61 Boyler Blöf Kontrolörü    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimKazan İnhibütör Kontrol Sistemi - Model 61 Boyler Blöf Kontrolörü  

 

Genel Bakış 

ECD tarafından üretilmiş olan Model 61 otomatik kazan inhibütör denetim sistemi; ticari ve endüstriyel kazanlar için yüzey inhibütör oranının sürekli kontrolü için güvenilir bir çözüm sağlar.

Model 61 kazan inhibütör kontrol sistemi bir rafa monteli haldedir, inhibütör kolay kurulum ve basitçe çalıştırmak için tak kullan özelliği ile maliyet tasarrufu sağlar. BBS modüler tasarımı bir 316 paslanmaz çelik tortu tuzağı ve örnek soğutucu, sıcaklık ölçer, örnekleme kontrol vanası ve emniyet valfi içerir.

Soğutuculu Model 61 örnekleyici, örnek ölçümü için öncelikle su sıcaklığı azaltır. Tarafından soğutulan örnek, doğruluk ve güvenilirlik (TDS) için iletkenlik ölçümü artırılır. İletkenlik ölçümü model C22 denetleyicisi ve ECD model CS10 iletkenlik sensörü veya model T80 evrensel vericinin S80 iletkenlik sensörü ile yapılır.

Model C22 aracı, 24 DC veya 110/220 VAC güç kullanır, bir dizi PID kontrol fonksiyonları veya mantık fonksiyonları ve zamanlayıcılar içerir, sağlanan 4-20 mA çıkış ve iki alarm rölesi standart yapılandırmada bulunmaktadır, (3) 4-20 mA çıkış ve (4) röle seçeneği isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Modeli T80 verici (1) 4-20 mA çıkış, MODBUS RTU ve (3) röleleri ile birliktedir, HART 7 isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Bir raf üstü montaj içeren modüler tasarımlı model 61 kazan inhibütör kontrol sisteminde: bir 316 SS tortu tuzağı, 316 SS örnek soğutucu, sıcaklık ölçer, Vana, tüm boru ve bağlantı parçaları vardır, 316 SS örnek kontrol vanası güvenliği artırır.

Örnek soğutucu sistemi kılıfı dışında tüm sistem bileşenleri karbon çelikten temin edilebilir. Model 61 NEMA 4 kasa içinde isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

 

Özellikleri ve Faydaları

- Çamurun kolay temizlenmesine yönelik bir Çamur Kapanlı içerir

- Örnek kondüsyonu bağlamında iletkenlik ölçümü öncesinde basınç ve sıcaklık düşürür 

- İki telli verici ya da denetleyici seçeneğine sahiptir

- İletkenlik ve 4-20 mA çıkış yerel görüntülenme sağlar

- Yüksek ve düşük alarmlar emniyet artışını sağlamaktadır

- İsteğe bağlı iletkenlik veri kaydedicisi kullanılabilir  

 

Dokümanlar:

Model 61 Kazan İnhibütör Denetleyicisi Broşürü (183.09 KB)

Model 61 Ürün Sunumu (1.86 MB) 

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21