HP80 Hidrojen Peroksit Analizörü    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimHidrojen Peroksit Çözümleyici – HP80  Hidrojen Peroksit Analizörü 

 

Genel Bakış 

Hidrojen Peroksit Çözümleyici – Model HP80

Reaktifsiz Hidrojen Peroksit Analizörü: ECD HP80 Hidrojen Peroksitt Analizörü bir panele monte edilmiş halde olup, tak kullan özelliği ile kullanıma hazırdır.

Hidrojen Peroksit analizörü; içme sularında , Endüstriyel Soğutma ve durulama sularında, atık su veya diğer tatlı su örneklerinde Hidrojen Peroksit (H2O2) içeriğini 0.00 ila 200 ppm H2O2, 0.00 ila 2000 ppm H2O2, % 0.00 ila 2.00 H2O2 veya % 0.00 ila 20.0 H2O2  aralığında izlemek için tasarlanmıştır. 

Hidrojen Peroksit Analizörü; bir akış kontrol cihazı, pH sensör, Hidrojen Peroksit sensörü ve elverişli bir konuma sahip bir PVC panele monte edilmiş halde T80 verici ile bir Tak ve Kullan tasarımı sunar.

Örnek ve drenaj hatlarının bağlanmasının ardından, güç ve çıkışlarını bağlanması suretiyle kullanıma hazırdır. Hidrojen Peroksit Analizörü sevk edilmeden daha önce fabrikadan kalibre edilmiş haldedir, ek örnek kapma kalibrasyonları bir laboratuar testi ile yapılır.

Anahtarlama özelliği içeriği:

1. Reaktif gerektirmez: HP80 Hidrojen Peroksit analizörü kullanılan sensör teknolojisi ve otomatik pH telafisi ile reaktifsiz bir tasarımdır ve pahalı reaktiflere gerek duymaması maliyeti düşük tutar.

2. Birden fazla ölçüm aralığı: 0 ila 200 ppm, % 0 ila 20 H2O2 

3. Otomatik akış denetimi ve büyük akış tüpleri ve hücreleri: büyük pıhtıların analizörlerindeki ortak sorunlar olduğu aşikardır, bu tasarım kolay temizlik sağlamakta olup analizör tıkanıklıkları büyük ölçüde azaltmaktadır 

4. Panele monteli tak kullan sistemi ve çalıştırma tasarımı: Hidrojen Peroksit analizörü kolay yükleme ve kullanıma hazır olarak sevk edilir. 

5. T80 Analizör Yeteneği: Çift Ölçümlü (2) 4-20 mA çıkış, MODBUS ve / veya HART iletişimi, (3) Alarm rölesi, 24 VDC veya 110/220 AC Güç. .

6. Otomatik temizleme seçeneği: Hidrojen Peroksit analizörü, kontamine temizliğini uzun bir süre sağlamak için otomatik temizleme seçeneği ile sipariş edilebilir.

 

Özellikleri ve Faydaları

- Önceden kablolu derleme

- Birleştirilmiş akış borusu

- Akış denetimi

- pH ölçüm için ek işlem bilgileri

- Amperometric Hidrojen Peroksit sensörü duyarlığı

- En çok bir yıl sensör elektrolit yenilemesi gerektirmez 

 

Dokümanlar:

HP80 Hidrojen Peroksit Analizörü (325.03 KB)

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21