HCA1 Klor Test Kiti    
Giriş Markalar Satın Alma Haberler Firma Profili İletişimPortatif Kolormetrik Klor Test Takımı - HCA1 Klor Test Kiti

 

Genel Bakış 

Model HCA1 Renkölçer Yöntemli Taşınabilir Klor Test Kiti

- Kullanımı kolay

- Doğru ve tekrarlanabilir

- Çok parametreli metre

- Onaylı USEPA yöntemi kullanır   

ECD HCA1 taşınabilir Renkölçer metotlu klor Test Kiti; içme sularında atık sularda, çevre sularında, soğutma kuleleri ve durulama sularında, yiyecek ve içecek sektöründe, serbest ve toplam klor test etmek için idealdir.

Taşınabilir Renkölçer metotlu klor Test Kiti mikro şeritli reaktif indirgeme sistemi kullanmak için tasarlanmıştır. Kitle birlikte, 100 serbest klor çubuğu ve 100 toplam klor çubuğu ile birlikte sevk edilir. HCA1 metre ve Test şeritleri ile kombine olarak, klor, klor dioksit, yüksek aralıklı klor ve PERASETİK asit de elde edilebilir. Bu testler için USEPA (DIN standart 38 408 G4, ISO 7393/2) test şartlarına uygun olduğu için serbest ve toplam klor kabulü sağlayan DPD test sistemi kullanan taşınabilir Renkölçer klor Test kiti çoğu sağlık birimleri tarafından kabul edilir.

Kullanılan tüm testler sertifikalı standartlar ve standart analitik spektrofotometrik yöntemler kullanılarak kalibre edilmiştir. Taşınabilir Renkölçer klor Test Kiti Yazılım algoritması için klor AWWA, EPA, DIN ve ISO başvuru test yöntemlerini yansıtır. HCA1 klor sistemi ve mikro şerit CL (DPD-1), art arda 99 %' dan büyük bir EPA uyumluluğundaki başvuru yöntemini kabul eder. Haritalama çalışmalarında (R2 0.9989, = 0 – 6.0 ppm). HCA1 klor artı gelişmiş fotometrik sistemle size kolaylık sağlamak için fabrikada kalibre edilmiştir. Sabit kalibrasyonlar, metredeki uzun ömürlü LED nedeniyle, hücre fotoğraflama ve metre yazılımı için aynı geçerliliktedir.

 

Özellikleri ve Faydaları

- Kullanımı kolay

- Komut istemli tahrik testleri

- Onaylı EPA yöntemleri

- Altı farklı Test protokolü

Dokümanlar:

HCA1 Taşınabilir Klor Test Kiti Broşürü (224.74 KB)

 

 

Giriş

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi eurokoc@eurokoc.com.tr adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2004 EUROKOÇ LIMITED
Son değiştirilme tarihi: 18/05/21